Mostarska hitna pomoć opet na staroj lokaciji
Mostarci od četvrtka, 4. rujna 2025., ponovno mogu koristiti usluge Službe hitne medicinske pomoći na staroj lokaciji Doma zdravlja Mostar. Prostorije su u međuvremenu prošle kroz opsežnu modernizaciju i sada su proširene, renovirane i novoopremljene.
Obnova i modernizacija realizirane su kroz projekt RACE for LIFE 2 (RACE 2), koji se provodi uz sufinanciranje Europske unije kroz program Interreg IPA HR-BA-ME 2021–2027. Glavni cilj projekta je unaprijediti kvalitetu i dostupnost hitne medicinske skrbi na prekograničnom području, čime se osigurava bolja i brža pomoć građanima u hitnim situacijama.

Iz Doma zdravlja Mostar zahvalili su građanima na strpljenju tijekom izvođenja radova, te istaknuli da očekuju da će modernizirane prostorije značajno poboljšati uvjete rada timova i kvalitetu usluga za sve pacijente.