Ekološka bomba: Mostar sve više postaje 'grad smeća'
Mostar posljednjih godina ima velikih problema sa odlaganjem smeća, a kako je to zaista tako pokazuje i fotografija koju smo jutros dobili na mail od našeg čitatelja.
Gomila smeća nalazila se iza Fakulteta zdravstvenih studija u krugu SKB Mostar.

Unatoč tome što građani gotovo svakodnevno upozoravaju na probleme sa odvozom smeća, rješenje još uvijek nije pronađeno. Mostar tako sve više postaje 'grad smeća'.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore