Arapi u Lepenici klanjali u dvorištu Crkve
Zašto Arapi “vole” prakticirati vjeru na javnim mjestima dok se istovremeno u vjerskom objektu skuplja na molitvu? Pitanje je kojim se cijelo ljeto bave brojni mediji u Središnjoj Bosni.
Posljednji u nizu primjera stiže nam iz Lepenice gdje je ekipa lokala preko puta crkve snimila klanjanje jednog para upravo u dvorištu crkve. Kako javljaju čitatelji, gospođa iz župnog ureda ih je upozorila međutim, nisu se obazirali.
Radi li se o potrebi, provokaciji ili nećem trećem prosudit sami.
https://www.youtube.com/watch?v=wxJ6XsmlLLg#action=share
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore