VKK Mostar - VKK Mostar-Dijaspora 47:72

vkk mostar

U stanci između dva turnira (Kranjska Gora i Cazin), odigrana je revijalna utakmica između članova kluba koji žive u Mostaru i članova iz dijaspore.

Domaći su bili oslabljeni neigranjem Novakovića, Kožula i Rozića koji su ovom prilikom igrali za "protivničku ekipu".

Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a u drugom su domaći ostali potpuno bez snage i gosti su bez problema iz minute u minutu povećavali razliku do konačnih 47:72.

Uzvratna utakmica se igra sredinom ožujka u Zagrebu, a mostarskim veteranima ostaje dosta vremena da poprave svoju igru i u Zagrebu pokušaju iznenaditi "protivnika".

VKK Mostar - VKK Mostar-Dijaspora 47:72 (13:11,12:18,10:25,12:18)