VIDEO Zrinjski pred povratkom u rukometnu Premijer ligu, pjesma Ultrasa odzvanja ulicama
Od 19 sati u dvorani na Bijelom Brijegu SRK Zrinjski igra posljednju utakmicu Prve lige Federacije (Skupina Jug), gdje će dočekati MRK Sloga.
Plemićima je ostao samo još jedan korak za povratak u društvo najboljih. Ukoliko večeras ostvare pobjedu, nakon sedam godina vraćaju se u društvo najboljih, u rukometnu Premijer ligu Bosne i Hercegovine.
Zrinjski očekuje i veliku podršku s tribina, a igrač više bit će im Ultrasi koji će ih bodriti kao i drugim utakmicama ove sezone.
Navijači su večeras u korteu krenuli ka dvorani, a njihova pjesma "Zajedno sve ove godine, kroz pobjede i kroz poraze..." odzvanja ulicama grada.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.