U rukometnoj poslastici Izviđač potopio Borac

HRK Izviđač, rk borac
Izviđač u utakmicu kreće odlučno, nakon početna dva vodstva Borca preokreće i dolazi do vodstva 7:3, ali gosti su se uspjeli pribrati i izjednačiti na 8:8, te se na poluvrijeme otišlo s nerješenim rezultatom, 16:16. Domaći bolje otvaraju i u nastavku te stvaraju prednost od tri-četiri gola, a u zadnjih deset minuta ulazi se s rezultatom 28:24. Do kraja su rukometaši Izviđača održavali prednost i mirno priveli utakmicu kraju, završilo je 32:28.

Kod izviđača najefikasniji bili su Matej Hrstić i Mario Pavlak s 8 pogodaka, dok je kod Borca Stefan Janković upisao također 8 pogodaka.

RK Izviđač - RK Borac 32:28 (16:16)

U drugom susretu rukometaši Vogošće pobjedili su Maglaj rezultatom 38:20, a već u srijedu gostovat će u Ljubuškom, kada Izviđač ima priliku pobjedom potvrditi titulu!