Trener Izviđača: 'Mi svakako nismo naučili rješavati prolaz u prvoj utakmici'
Rukometaši Izviđača u prvoj utakmici 3. kola EHF European Cupa svladali su u Ljubuškom HB Dudelange 29:27. Iako su Skauti u jednom trenutku utakmice imali čak i šest golova prednosti, gosti su ipak u završnih petnaest minuta utakmice uspjeli smanjiti tu razliku i pred uzvrat osigurati obećavajući rezultat koji im daje nadu da mogu proći dalje.
Trener Izviđača Ivan Džolić nakon utakmice je kazao kako je napad zakazao u najbitnijim trenucima.
"Mi svakako nismo navikli rješavati prolaske u prvim utakmicama. Idemo u Luksemburg braniti prednost od dva gola razlike. Mislim da imamo prostora za napredak, pogotovo u napadačkom dijelu igre", kazao je Džolić za Hercegovina.info.
Promašeni ziceri koštali su Izviđač pobjede s većom razlikom.
"Momcima sam prije utakmice govorio, da ako ih svedemo na nekih 27 ili 28 golova da imamo velike šanse za pobjedu. Napad nam je malo zakazao, pogotovo u situacijama kada smo dolazili u čiste zicere. Njihov golman se razbranio. Mislim da je to upravio bi ključ da utakmicu nismo dobili s većom razlikom. Morat ćemo ovaj tjedan dobro analizirati te stvari i ja se nadam popraviti ih za tjedan dana i osigurati prolazak dalje", rekao je Džolić.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.