"Skauti" trijumfirali u susretu sa Vardarom

HRK Izviđač
Mada su svoju prvu kontrolnu utakmicu odigrali protiv kadetske reprezentacije Hrvatske u Dubrovniku, ipak, prvu pravu utakmicu odigrali su večeras na turniru "Banja Luka Kup 2010" protiv momčadi Vardara renomiranog prvoligaša iz Makedonije.

"Skauti" su dobro otvorili utakmicu i poveli 3:0 i 4:2, ali iskusna momčad Vardara koristi niz grešaka naše momčadi i serijom 6:0 preokreću rezultat u svoju korist. Međutim, "skauti" se ne predaju već do kraja poluvremena uspijevaju smanjiti rezultatski zaostatak na dva pogotka. Početak drugog poluvremena počinje loše po našu momčad, jer makedonski rukometaši sa četiri uzastopna pogotka podižu prednost na šest golova. Makedonci u dva navrata stižu do sedam golova prednosti, u 41. minuti bilo je 22:15. Nakon toga naši rukometaši dižu igru u obrani, razbranio se vratar Burić, napad je profunkcionirao, tako, da od 45. minute pa do kraja utakmice postižemo deset, a primamo dva pogotka i zasluženo pobjeđujemo.

Struka može biti zadovoljna jer ovaj Izviđač ima dobro "izbalansiranu" momčad, pokrivenu na svim pozicijama sa po dva kvalitetna igrača. Novi igrači dobro su se uklopili u momčad, a posebno raduje dobra predstava Dejana Malinovića u svom rodnom gradu.

HRK Izviđač Mi GRUPA - RK Vardar Pro 27:25 (13:15)