Rukometaši Izviđača poraženi od Nexea iz Našica

rk nexe, HRK Izviđač, seha liga, rk nexe, RK Vardar, seha liga
U susretu začelja ljestvice hrvatski predstavnik tijekom gotovo cijelog susreta je držao rezultatsku prednost, a najveću je osvtario u 43. minuti kada je vodio s osam golova (25:17) razlike. Serijom 6:0 bh. prvak se uspio vrati u igru i približiti na svega dva gola (25:23), ali u posljednih 10-ak minuta Ljubušaci nisu imali snage za potpuni preokret. Gosti su sačuvali prednost 2-3 gola i zasluženo došli do treće pobjede.

U redovima Izviđača najefikasni su bili Josip Šarac i Matej Hrstić sa po osam golova, a kod pobjedničke ekipe Josip Božić Pavletić sa sedam golova.

Ljubušaci na ljestvici zauzimaju posljednje, deseto mjesto, s tri boda, dok je Nexe osmo s devet bodova.

Nakon zimske pauze rukometaši Izviđača prvi naredni susret će igrati 5. veljače 2017. godine u gostima protiv mađarskog Veszprema, a radi se o zaostalom sustretu iz 7. kola./Fena/