Rukomet - liga prvaka: Constanta - Bosna BH Gas 26:25

Bh. prvak zabilježio je treći poraz u susretu s direktnim konkurentom za osvajanje četvrtog mjesta u D-grupi koje vodi u osminu finala elitnog europskog natjecanja .

Iako su tokom čitavog susreta sustizali prednost domaće momčadi, najveća je iznosila šest golova početkom prvog poluvremena (7:1), "studenti" su dva puta uspjeli izjednačiti rezultat na 12:12 u 26. minuti, te na 25:25 - 30 sekundi prije kraja.

Ekipu trenera Irfana Smailagića do osvajanje jednog boda dijelilo je samo sedam sekundi, ali su domaći u posljednjem napadu, kada je Bosna igrala bez isključenog Tarika Međića, uspjeli postići gol i ostvariti prvu pobjedu.

Naredni susret Bosna BH Gas igra 20. studenog, kada dočekuje španjolski Cioudad Real.

Ostali susreti 4. kola D-grupe Zagreb - Ciudad Real i Flensburg - Sankt Peterburg igraju se 16. odnosno 17. listopada.