Rukomet: Cuidad Real pobjednik turnira u Doboju

HRK Međugorje, HRK Međugorje, HRK Međugorje, rukomet, stečaj, Metković, Cuidad Real, rukomet, rukomet, rukomet, kazne, Međugorje, rukomet, turnir, stanko sivrić
U finalnom susretu  španjolska momčad jučer je pobijedila ruske Čehovske medvede sa 39:25 (15:15).

Treće mjesto osvojili su rukometaši  francuskog Montpelliera svladavši slovensko Celje sa 35:33 (15:14).

Rukometaši akutalnog  prvaka Bosne i Hercegovine - Bosne BH gasa  u susretu za 5. mjesto bili su bolji od Kolubare iz Srbije sa 27:26 (15:10), dok je u  susretu za 7. mjesto  makedonski Vardar pobijedio drugog bh. predstavnika na turniru - domaću Slogu sa 28:24 (14:12).

Za najboljeg igrača turnira proglašen je  Aleksej Rastvorcev (Čehovski medvedi), najbolji strijelac je Momir Rnić (Celje), dok je  domaćoj ekipi Sloge pripao pehar za fair - play.