RK Nexe - HRK Izviđač Mi Grupa 35:34

HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, rukomet, HRK Izviđač, RK Vardar, Zdenko Grbavac, rk borac, HRK Izviđač, HRK Izviđač, turnir, Ljubuški, HRK Izviđač, HMRK Zrinjski, HRK Izviđač, rk borac, seha liga, HRK Izviđač, RK Vardar, seha liga, HRK Izviđač, rk nexe, seha liga, HRK Izviđač, pripreme, takmičenje, HRK Izviđač, seha liga, RK Vardar
Sam početak utakmice nije nagovještavao zanimljivu rukometnu predstavu u Našicama, jer su domaći bolje otvorili susret i već u šestoj minuti imali rezultatsku prednost 5:1. Međutim, mlada momčad Izviđača počinje mnogo bolje igrati i već sredinom prvog dijela sustižu ekipu domaćina, semafor je pokazivao 10:9 za NEXE. "Skauti" u narednih nekoliko minuta održavaju rezultatski priključak, da bi iskusnija ekipa domaćih ipak do poluvremena napravila rezultatski višak od tri zgoditka.

U drugom dijelu sve do 40. minute susreta domaći održavaju prednost od tri do četiri zgoditka razlike i, tada Izviđač pravi seriju od 6:1, te preuzima vodstvo u utakmici. U tom trenutku rezultat je bio 27:26 za Izviđač Mi Grupa. Do posljednje sekunde utakmice igra se uglavnom zgoditak za zgoditak, a domaći zahvaljujući Leliću u posljednjoj minuti susreta spašavaju kožu i bodove, iako su "Skauti" imali zadnji napad koji nisu realizirali.

Kod Izviđača Mi Grupa izvrstan Nenad Zeljić koji je postigao 11. zgoditaka, a od toga tri iz sedmerca. Kod Izviđača solidan je bio i Matić sa 8. postignutih zgoditaka, a još su za Izviđač pogađali Delić 6,Malinović 4, Džeba 3 i Burić 2. Benjamin Burić je obranio 10 lopti, a Milan Tolić četiri udarca rukometaša NEXE-a. Kod domaćih Barišić - Jaman je postigao 7., a Lelić 6. zgoditaka.

SEHA liga, 14.kolo

Našice, ŠŠD OŠ Kralja Tomislava
Gledatelja 600.
Suci: Boris Šatordžija i Saša Pandžić (Bosna i Hercegovina)
Delegat: Vladimir Sokol (Hrvatska)

RK NEXE: P.Lelić ( 6 obrana), Kozina 2, Mataija 3, Eter 4, F. Lelić 6, Mrđenović 1, Barišić Jaman 7, Varvodić 3, Kedžo 3, Markotić, Slišković 4, Pivac ( 5 obrana), Obad, Kević 1, Velić 1, Šunjić.
Trener: Kasim Kamenica

RK IZVIĐAČ: Miličević, Milas, Malinović 4, Zeljić 11, Bošnjak, S.Burić 2, Matić 8, B.Burić (10 obrana), Boras, Tolić ( 4 obrane), Vegar, Ilić, Džeba 3, Tomić, Delić 6.
Trener: Zdenko Grbavac

SEDMERCI: Nexe 5/5 ( F.Lelić 2, Barišić Jaman, Mataija, Eter), Izviđač -.

ISKLJUČENJA: Nexe 10 minuta (Eter 2+2, Mrđenović, Kedžo, Obad), Izviđač 12 minuta (Vegar 2+2, Matić, S.Burić, Džeba, Ilić).