RK Izviđač - HRK Čapljina 43:34

Vitez, rukomet, rukomet, Grude, uprava, HRK Izviđač, zlata zubac, HRK Izviđač, HRK Čapljina, rukomet, Neum, HRK Izviđač, rukomet, HRK Izviđač, rukomet, zagreb co, Međugorje, rukomet, rukomet, BIH, estonija, Vitez, rukomet, Rukometna Premijer lige BIH, katar, Svjetsko prvenstvo, rukomet, hrvatska rukometna reprezentacija, rukometna reprezentacija bih, katar, reprezentacija Poljske, rukomet, SP u rukometu, rukomet, Čapljina, turnir
Međutim treba uzeti u obzir ne igranje dvojice veoma važnih igrača zbog ozlijede, Bule i Bartolovića, koji je ipak bio u sastavu, ali nije ulazio u igru.

Utakmicu bolje otvara ekipa Čapljine i dolazi do vodstva od 0:2 u nekoliko početnih minuta. Zatim igru preuzimaju domaći igrači i preokreću rezultat na 4:2. U sličnom se tonu nastavlja čitavo prvo poluvrijeme uz dobru igru domaćina i puno grešaka od strane gostujućih igrača što je dovelo do rezultata na poluvremenu 20:14

Drugo poluvrijeme je proteklo u znaku domaćina koji su samo povećavali svoju prednost koja je neko vrijeme iznosila i 11 razlike.Čapljina je tek od 50. do 55 minute uspjela smanjiti rezultat na -5, no Izviđač nije dopustio veće približavanje i rutinski priveo utakmicu kraju sa rezultatom od 45:34.

Kroz čitavu utakmicu igrači Čapljine su radili previše grešaka u napadu i obrani koja je inače bila na vrhunskom nivou čitavu sezonu ponajviše radi igranja Bartolovića.

Najefikasniji u redovima Čapljine bili su Kolovrat (10) i Brkić (10).

Iduće 8. kolo Čapljina je domaćin RK Vitezu, ovim putem pozivamo gledatelje da u što većem broju podrže naše rukometaše.