RK Bosna-HMRK Zrinjski 27:23

HMRK Zrinjski, rk goražde, HMRK Zrinjski, RK Bosna, RK Krivaja, HMRK Zrinjski, RK Bosna, HMRK Zrinjski
Mlada momčad Zrinjskog otišla je na poluvrijeme s vodstvom 10:12, a stalnu prednost imali su Plemići sve do desetak minuta pred kraj utakmice. U tih desetak zadnjih minuta Zrinjski pada, što koriste domaći koji prelaze u vodstvo koje je na kraju glasilo 27:23.

BOSNA (V): En.Sirćo (11 obrana, 1 sedmerac), Žiga (1 obrana), Limo, Imamović, Mimić 8(1), Spahić, Hrnjić, Balta 5, Imamagić, Zečević, Bečak, Buljina 3, Lončar 4, Burić, Travančić 4, Čabaravdić 3. Trener: Mirza Handžić

ZRINJSKI: Paradžik (11 obrana, 1 sedmerac), Anđelić (1 obrana, 1 sedmerac), Šakota, Marić, Lukić 3, Orlović 7(2), Kožulj 2, Bošnjak, Rikić, Sarajlić 7, Puljić 1, Babić, Marić, Mandić 3, Doko, Šoljić. Trener: Lazar Raguž