FOTO  Pobjeda vrijedna naslova: HŽRK Zrinjski-ŽRK MIra 26:23

HŽRK Zrinjski, žrk mira
Bila je to prava prvenstvena utakmica u kojoj su se obije ekipe borile za svaku loptu, a na kraju su bodovi pripali boljima, a to su rukometašice Zrinjskog.

Mira je početkom susreta igrala bolje, imale su gošće i četiri pogotka viška, ali su Plemkinje do odmora ubacile u veću brzinu, te su na poluvrijeme otišle sa vodstvom 13:11.

U drugom poluvremenu Plemkinje su konstatno vodile, a Mira je samo u jednom navratu došla do pogotka zaostatka, ali onda su Plemkinje opet preuzele stvar u svoje ruke i mirno završile utakmicu za veliku pobjedu nad jedinim rivalom za naslov prvaka. Kraj je na semaforu donio 26:23 i veliko slavlje Plemknija i njihovih navijača.

Igračica utakmice bila je Ivana Mlakić sa 10, a vrijedi kod Zrinjskog pogotke su postigle još Nikolina Čutura 5, Andrea Kolobara i Anita Azobović po 4, te Marija Gudelj 3. Kod gošći bolje od ostalih bile su Jevtić sa 9, te Ivetić i Vlahović sa po 6 pogodaka.