Pobjeda Izviđača Mi Grupa u Beogradu

Na poluvremenu je bilo 13:10 za domaće, a podsjećamo da je u prvom dijelu natjecanja Zvezda slavila u Ljubuškom.

Inače, sama utakmica donijela je veliku neizvijesnost o čemu govori sami rezultat utakmice. Izviđač Mi Grupa je ušao u utakmicu dosta nervozno, iako su igrači Izviđača stvarali izvrsne prigode na vratima Zvezde u prvom dijelu bio je sjajni Ivanišević, koji je najzaslužniji što su domaći na odmor otišli sa prednošću od tri zgoditka razlike.

U drugom dijelu utakmice Izviđač je pokazao pravo lice tek u posljednjih deset minuta susreta, što je protive Crvene Zvezde bilo dovoljno da "Skauti" upišu prvu pobjedu u gostima u SEHA ligi.

Ovom pobjedom Izviđač Mi Grupa se popeo na deveto mjesto na ljestvici SEHA lige i rezultatski se izjednačio sa još jednim BiH predstavnikom, Bosnom iz Sarajeva. Obje ekipe imaju po 10 bodova, odnosno po 3 pobjede i jedan neriješen ishod s tim da "Skauti" imaju bolju razliku postignutih i preimljenih zgoditaka.