Pobjeda Izviđača Mi Grupa protiv Konjuha 31:23 [15:10]

Inače, samo prvo poluvrijeme proteklo je u stalnoj prednosti "Skauta" od jednog do dva zgoditka, a osjetniju prednost domaći rukometaši su napravili tek u 25-oj minuti susreta kada su otišli na četiri zgoditka prednosti, koju su do kraja prvog poluvremena povećali na pet zgoditaka razlike. Rezultat je glasio 15:10 za domaću ekipu.

Drugo poluvrijeme je počelo kao i prvo, uglavnom se igralo zgoditak za zgoditak, da bi domaći rukometaši u zadnjoj trećini susreta ubacili u brzinu više i semafor je u 43-oj minuti susreta pokaziva najveću prednost Izviđača od devet zgoditaka razlike, koju su domaći igrači znalačkom i mudrom igrom sačuvali do kraja susreta.

Kod Izviđača zgoditke su postigli:Matić 6, Boras 6, Ilić 5, Miličević 3, Zeljić 3, Čolak 2, Džeba 2, Burić 2, Ereš 1, Herceg 1, a vratar Burić je ubilježio 16 obrana.