FOTO/VIDEO  Kozara Mlijekoprodukt osvojila Makarsko sunce a ostale pobjeđivali u izboru za mistere !

Kozara Mlijekoprodukt osvojila Makarsko sunce a ostale pobjeđivali u izboru za mistere !
Osim titula u izboru za mistere i odličnim radio nastupima u sportskoj emisiji TIME OUT RMR-a, pokazali su zavidnu razinu zajedništva na terenima Makarskog sportskog centra!

Završio je jubilarni 20.međunarodni rukometni turniri Makarska Cup 2017, koji nam je donio pregršt dobrog rukometa, neizvjesnih susreta i uzbudljivih trenutaka! Preko 150 utakmica, na 5 terena, u 100 selekcija, sa 54 ekipe iz 10 država - sve je to rukomet ! Čak 4 uzrasne kategorije za muške i za djevojke 2000/01, 2002/03, 2004 i 2005/06 a pobjednici dolaze iz 3 države : Mađarske, Slovenije i BiH! Djevojke 2000/01 - Zelene doline Žalec Slovenija, muški RD Izola također Slovenija, djevojke 2002/03 - Bajnok DSE Nemesvamos Mađarska, muški Kozara Mlijekoprodukt BiH, djevojke 2004 - Debreceni SC-SI Mađarska, muški 2004 - Mokerc IG Slovenija i u posljednjoj kategoriji 2005/06 žene Bajnok DSE Nemesvamos Mađarska, dok je kod muških slavila Kozara Mlijekoprodukt! Dodijeljene su i nagrade za najbolje igrače, vratare i strijelce - a sve to možete pogledati na stranicama turnira www.sportmakarska.com/rukometni-turnir/

Organizator je u svome stilu popratnim sadržajem upotpunio ovaj jubilarni turnir pa se tako i ove godine birao mister i miss turnira gdje je konkurencija također bila "jaka".

U tom ogledu između 17 kandidata i kandidatkinja prestižno laskave titule su odnijeli : mister simpa Maid Babović iz Slobode Tuzla, miss simpa Lana Strlić Olimpija Ljubljana, prvi pratitelj mistera Slavko Previšić Čapljina dok je lentu mistera turnira odnio Lovro Vasilj Međugorje.

Kada su u pitanju missice , prva pratilja je Laura Cerovak Krim Slovenija, dok je missica turnira Gabriela Penkul Karczew Poljska!

Što se tiče ogleda na rukometnim terenima stvar je malo drugačija. Kozara Miljekoprodukt je u kategoriji 2003/04 i 2005/06 odijela naslov kao i prestižnu nagradu Makarsko sunce koje se dodjeljuje ekipi na turniru koja ispuni nekoliko kriterija : susreti, odnos prema protivnicima, fair play, odnos prema Organizatoru, ponašanje cjelokupne momčadi. U svim segmentima su zadivili Organizatora koji je jednoglasno donio ovu prestižnu, ali hvale vrijednu nagradu!

Osvajači nagrada i priznanja :

TROFEJ "MAKARSKO SUNCE" za ukupnog pobjednika 20. MEĐUNARODNOG rukometnog turnira "MAKARSKA CUP 2017" osvojila je ekipa :

KOZARA MLIJEKOPRODUKT, Kozarska Dubica (BiH)

DJEVOJKE/GIRLS 2000./2001.

1.MJESTO - Zelene doline Žalec

2.MJESTO - Dalmatinka

3.MJESTO - HYPO NO

4.MJESTO - BAJNOK DSE NEMESVAMOS

5.MJESTO - Olimpija

6.MJESTO - RD Izola

7.MJESTO - Krim

8.MJESTO - KFUM Stavanger 1

9.MJESTO - ŠDRŠ Vrhnika

10.MJESTO - MKS Karczew

11.MJESTO - AFSK 1

12.MJESTO - Royken OG Hurum 1

13.MJESTO - OIF Arendal 1

14.MJESTO - OIF Arendal 2

15.MJESTO - TRNINA

16.MJESTO - AFSK 2

17.MJESTO - Haslum IL

18.MJESTO - UKS Pantery Dopiewo

19.MJESTO - Baekkelaget

20.MJESTO - KFUM Stavanger 2

21.MJESTO - Royken OG Hurum 2

NAJBOLJA IGRAČICA Nadja Jelšnik, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)

NAJBOLJA VRATARKA Larisa Grebovšek, Zelene doline Žalec

NAJBOLJA STRIJELKINJA - Saša Golavšek, Zelene doline Žale

MUŠKI/MEN 2000./2001.

1.MJESTO - RD Izola

2.MJESTO - Škofljica pekarna Pečjak

3.MJESTO - RK SLOBODA

4.MJESTO - HRK MEĐUGORJE

5.MJESTO - RA ČAPLJINA

6.MJESTO - DEBRECENI SC-SI

7.MJESTO - UKS Spartakus

8.MJESTO - HK Vainode

9.MJESTO - Bækkelaget 2

10.MJESTO - Kozara Mlijekoprodukt

11.MJESTO - Bækkelaget 1

12.MJESTO - AFSK

13.MJESTO - Kingtrade

NAJBOLJI IGRAČ: Domen Stopar, RD Izola (SLOVENIA)

NAJBOLJI VRATAR : Domen Lipužić, Škofljica pek. Pečjak (SLOVENIA)

NAJBOLJI STRIJELAC : Ivan Stojić, HRK MEĐUGORJE / 56 golova

DJEVOJKE/GIRLS 2002./2003.

1.MJESTO - Bajnok DSE

2.MJESTO - Krim

3.MJESTO - ŠDRŠ Vrhnika

4.MJESTO - ŽRK Hoteli Makarska

5.MJESTO - Oppsal IF

6.MJESTO - Ruch Chorzów

7.MJESTO - Zelene doline Žalec

8.MJESTO - UKS Pantery Dopiewo

9.MJESTO - Njård

10.MJESTO - Olimpija

11.MJESTO - Debreceni SC-SI

12.MJESTO - Altyus SRC

13.MJESTO - SAMOBOR

14.MJESTO - UDARNIK

15.MJESTO - Hercules Handball

16.MJESTO - BSF Bjørkelangen

NAJBOLJA IGRAČICA : Ana Jarc, Krim (SLOVENIA)

NAJBOLJA VRATARKA : Laura Orban, (HUNGARY)

NAJBOLJA STRIJELKINJA : Hana Gabrovšek ŠDRŠ Vrhnika (SLOVENIA) / 47 golova

MUŠKI/MEN 2002./2003.

1.MJESTO - Kozara Mlijekoprodukt

2.MJESTO - Sloboda

3.MJESTO - ŠD Mokerc IG

4.MJESTO - RK Izviđač 1

5.MJESTO - RK Izviđač 2

6.MJESTO - ŠD Škofljica Pekrana Pečjak

7.MJESTO - Debreceni SC-SI

8.MJESTO - HRK Međugorje

9.MJESTO - Mladost 09

10.MJESTO - URAED 1

11.MJESTO - Hrvatski dragovoljac

12.MJESTO - Alytus SRC

13.MJESTO - URAED 2

14.MJESTO - AFSK

NAJBOLJI IGRAČ : Miloš Kos, Kozara Mlijekoprodukt (BIH)

NAJBOLJI VRATAR : Duško Tomaš, Kozara Mlijekoprodukt (BIH)

NAJBOLJI STRIJELAC : Eimantas Tumasonis, Alytus SRC / 35 golova

DJEVOJKE/GIRLS 2004.

1.MJESTO - Debreceni SC-SI

2.MJESTO - Rugvica

3.MJESTO - Olimpija

4.MJESTO - Zelina

5.MJESTO - RD Izola

6.MJESTO - ŽRK Hoteli Makarska 1

7.MJESTO - Vranjic Petason

8.MJESTO - Zrinjski

9.MJESTO - Izviđač

10.MJESTO - Samobor

11.MJESTO - Bruck Mur

12.MJESTO - ŽRK Hoteli Makarska 2

 

NAJBOLJA IGRAČICA : Lana Gem, Debreceni SC-SI (HUNGARIA)

NAJBOLJA VRATARKA : Lucija Ravlić, Hoteli Makarska 1 (CROATIA)

NAJBOLJA STRIJELKINJA : Jana Pavlak, Zelina (CROATIA) / 36 golova

MUŠKI/MEN 2004.

1.MJESTO- Mokerc IG

2.MJESTO- Kozara Mlijekoprodukt

3.MJESTO - Debreceni SC-SI

4.MJESTO - RK Sloboda

5.MJESTO - Škofljica pek. Pečjak

6.MJESTO - Izviđač

7.MJESTO - Tisza Volan SC

8.MJESTO - UKS Spartakus

9.MJESTO - Bruck/Mur

NAJBOLJI IGRAČ : Timotej Drnovšek, Mokerc IG (SLOVENIA)

NAJBOLJI VRATAR : Berin Brkić, Kozara Mlijekoprodukt (BIH)

NAJBOLJI STRIJELAC : Danilo Burazor, Kozara Mlijekoprodukt (BIH) 40 golova

DJEVOJKE/GIRLS 2005./2006.

1.MJESTO - Bajnok DSE Nemesvamos

2.MJESTO - Hypo NO

3.MJESTO - Vranjic Petason

4.MJESTO - ŽRK Hoteli Makarska

5.MJESTO - Olimpija

6.MJESTO - Izviđač

NAJBOLJA IGRAČICA : Helka Badics, 1. Bajnok DSE (HUNGARY)

NAJBOLJA VRATARKA : Lea Hren, Hypo NO (AUSTRIA)

NAJBOLJA STRIJELKINJA : Karmen Maloča, Vranjic Petason (CROATIA) / 28 golova

MUŠKI/MEN 2005./2006.

1.MJESTO - Kozara Mlijekoprodukt

2.MJESTO - Mokerc IG

3.MJESTO - ŠD Škofljica Pekrana Pečjak

4.MJESTO - Debreceni SC-SI

5.MJESTO - Hrv. dragovoljac

6.MJESTO - Izviđač 2

7.MJESTO - Bruck/Mur

8.MJESTO - UKS Spartakus

9.MJESTO - Izviđač 1

NAJBOLJI IGRAČ : Todor Milisavljević, Kozara Mlijekoprodukt (BIH)

NAJBOLJI VRATAR : Leon Kvrzić, Mokerc IG (SLOVENIA)

NAJBOLJI STRIJELAC : Leo Bajamić, Hrvatski dragovoljac (Hrvatska) / 45 golova