Izviđač Mi GRUPA - Prijedor 37:22 (17:10)

Izabranici Zdenka Grbavca u večerašnjem susretu su pokazali snagu. Od samog početka pokazali su gostima iz Prijedora ko je gazda na terenu i već nakon 30 minuta pitanje pobjednika bilo je riješeno (17:10).

Iako su imali veliku prednost nakon 30 minuta i u drugom poluvremenu Skauti su nastavili puniti mrežu gostiju iz Prijedoru, pa je konačan rezultat 37:22 i pravi odnosa snaga na parketu.

Najefikasniji igrač susreta bio je lijevi bek Skauta Mirko Herceg, koji je postigao šest zgoditaka, a ugodno je iznenadio mladi Ante Grbavac s pet postignutih zgoditaka.

Na vratima su bili izvrsni Bumbak s deset obrana u prvom dijelu, a sjajno ga je zamijenio Burić koji je u drugom skupio jednu obranu više.

Ova pobjeda Skauta je sigurno jedan dodatni motiv za utakmicu protiv Amaya Sport San Antonio u sklopu 1/16 finala Kupa pobjednika kupova, koju Izviđač u subotu igra u Španjolskoj s početkom u 18:30 sati.

HRK Izviđač Mi GRUPA - Prijedor 37:22 (17:10)

Ljubuški,dne. 16.02.2011. godine.

Gradska športska dvorana. Gledatelja 500.

Suci: Goran Ilić i Vedran Paleksić (Doboj).

Nadzornik: Fuad Lipa (Sarajevo)

HRK IZVIĐAČ Mi GRUPA: B. Burić (11 obrana), Bumbak (10 obrana), Miličević 3, Malinović 3, Zeljić 1, Milas , Herceg 6, Čolak 4, Boras, Bošnjak, Ilić 4, Džeba 2, Grbavac 5, Perić 4, Pavlak 1, S. Burić 4.

Trener: Zdenko Grbavac.

Prijedor: Randelović, Škorić 5, Stanić 2, Mandić 2, Bibić, Davidović 5, Ilić 4, Kalinić, Prole 3, Tešić, Jokanović, Radaković 1, Unčanin.

Trener: Radoslav Kunovac.

Sedmerci: Izviđač 1/1, Prijedor 9/6

Isključenja: Izviđač 4, Prijedor 6 minuta.