Izviđač MI Grupa - Konjuh 36:20 (15:10)

Gosti su pružili nešto ozbiljniji otpor u prvom dijelu susreta kada je Izviđač pravio dosta grešaka u napadu. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 15:10.

U drugom dijelu Izviđač je ubacio u brzinu više i iz minute u minutu rezultat se na semaforu povećavao za konačnih 36:20 na kraju.
Trener Ivandija je dao svim igračima priliku koju su većinom svi i iskoristili, a posebno je u utakmici briljirao Grujičić i vratar Burić

Poseban štimung utakmici sa dobro ispunjenih tribina (oko 1200 gledatelja) je davala navijačka skupina Skauti.

Ovom pobjedom Izviđač je zadržao prvo mjesto na ljestvici sa osvojenih 18 bodova iz sedam susreta, a idući susret Izviđač igra opet kao domaćin u Ljubuškom protiv Sloge iz Doboja 12/13.ovog mjeseca.