Izviđač Mi Grupa - Borac 39:30 (17:18)

Nakon odigranih prvih trideset minuta susreta nije izgledalo da će rukometaši Izviđača Mi Grupa doći do tako lake pobjede u ovom susretu. U prvih nekoliko minuta prvog poluvremena uglavnom su domaći rukometaši imali dva do tri zgoditka prednosti, da bi gosti od 17. do 21. minute susreta napravili seriju 7:1 i semafor je pokazivao 14:11 za goste. Domaći su do kraja prvog dijela uspjeli utakmicu ponovno dovesti do minimalnog zaostatka i na odmor se otišlo s prednošću gostiju od 18:17.

U drugom dijelu odmah na počeku poluvremena domaći rukometaši su zaigrali agilnije, što se vrlo brzo pretvorilo u rezultatsku prednost za domaćine.Gosti su kakav, takav priključak imali sve do 45. minute susreta i tada domaći za nepunih pet minuta prave seriju od 5:0 i riješavaju pitanje pobjednika u ovom susretu. Do kraja utakmice rukometaši Izviđača su povećali svoju prednost do konačnih 39:30 uz ovacije domaćih navijače i navijačke skupine "Skauti".

Ljubuški, 27.05.2011. godine.

Gradska sportska dvorana. Gledatelja 500.

Suci: Andrijan Knezović i Dražen Begić (Mostar).

Nadzornik: Hamid Džandžanović (Sarajevo).

HRK IZVIĐAČ Mi GRUPA: Bumbak (5 obrana), B. Burić (11 obrane), Miličević 3, Malinović 3, Zeljić 1, Herceg 1, Matić 4, Čolak 2, Boras, Grbavac 7, Pavlak 1,Ilić 5, Džeba 6, Ereš, Milas 6, S. Burić.

Trener: Zdenko Grbavac.

RK Borac: Blažević (7 obrana), Dejanović (12 obrana), Malić, Garić, Pucarević, Sabljić 6, Panić 2, Prskalo, Halilbegović 6, Mikić 6, Trkulja, Vranješ 1, Šubara, Karačić 7, Radulović 2, Melić.

Trener: Dragan Marković.

Sedmerci: Izviđač 5/4, Borac 7/3.

Isključenja: Izviđač 4, Borac 12 minuta.