Izviđač Mi Grupa - Borac 28:24 (17:13)

Bila je to tvrda i žestoka utakmica dvije momčadi dinamičnog rukometa. Što se tiče Izviđača mora se priznati da je momčad zdravo igrački napaljena i ne respektira sa strahom svoje protivnike. Pozitivno je da i nakon kratkih igračkih padova nema predaje.

U prvom poluvremenu Izviđač je stekao 4 gola prednosti solidnom obranom i odličnim napadom. Od 25 minute Borac nije postigao gol. Drugo poluvrijeme je počelo zatajenjem napada Izviđača sve do 39. minute i izjedna čenja rezultata na 17:17.

Potom slijedi igra kao furija i odlazak na 5 golova prednosti 24:19, koja je zadržana do kraja.

Borac iz Banja Luke se predstavio kao dobra momčad s nekoliko bivših igrača Izviđača (Ilić, Jaškić, Karačić)

Kod Izviđača najbolji igrači braća Burić, Matić, Gruičić, Lovrinović i Dominiković, a kod Borca Panić i Međedović.

Uzvrat se igra 19. ili 20. ožujka u Banja Luci.