Izviđač deklasirao Krivaju 40:21

HRK Izviđač, RK Krivaja
Bio je to, kako je utakmica pokazala, susret dvije neravnopravne momčadi. Samo prvih petnaestak minuta gosti iz Zavidovića pružili su kakav takav otpor razigranoj i poletnoj domaćoj ekipi. Izviđač u 8. minuti vodi 4:1, gosti u 10. i 12. minuti uspijevaju stići tek na gol zaostatka, rezultat je u tim trenucima glasio 5:4 i 6:5. Nakon toga rezultat i utakmica kreću u jednosmjerno. Mario Prskalo je zaključao svoja vrata, a domaći igrači pogađaju, iz svih pozicija, mrežu vratara Krivaje. Do kraja poluvremena Izviđač stiže do osam golova prednosti, a Prskalo stiže do nevjerojatnih 16 obrana za 30. minuta igre.

U drugo poluvremenu Izviđač nastavlja u istom ritmu. Šarac na golu nastavlja u istom stilu kao i Prskalo u prvom dijelu. Rezultat se konstantno povećava, na koncu „Skauti" stižu do rekordne pobjede od 21 gola razlike. Svi igrači Izviđača dobili su priliku da igraju, svi su pružili dobru partiju, ali posebice treba istaći odličnu igru Ivana Džolića koji je postigao sedam pogodaka. Sedam pogodaka za "Skaute" postigao je i Ante Boras, a Nenad Zeljić je pridodao pet. U ekipi Krivaje sedam pogodaka postigao je Haris Bašić, te Mustafa Fejzić četiri.

U sljedećem petom kolu Premijer lige Izviđač igra u Vogošći protiv istoimenog kluba.

Premijer liga BiH - 4. kolo.

Ljubuški, 05.10.2013. u 19 sati.

HRK Izviđač - RK Krivaja 41:20 (17:9).

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 200.

Suci: Amar i Dino Konjičanin (Visoko).

Nadzornik: Zahid Crnkić (Zenica).

HRK Izviđač: D. Šarac (13 obrana, 1 sedmerc), Prskalo (16 obrana), Ereš 3, Zeljić 5, A. Pavlak 2, Mandić 1, Bošnjak, Hrštić 3, Vidović 4, Jarak 2, Boras 7/5, I. Šarac, M. Pavlak 3, Mijatović 2, Grbavac 2, Džolić 7.

Trener: Dario Mikulić.

RK Krivaja: Hadžihasić, Kovačević, Smailbegić 2, Bašić 7/1, Avdić 1, Sinanović, Slipić, Abdurahmanović 2, Mehić, Fejzić 5, A. Alić 1, Huskić 1, N. Alić, Selimbegović, Purić 1/1, Došić.

Trener: Adnan Bašić.

Isključenja: Izviđač 6 minuta, Krivaja 12 minuta.

Sedmerci: Izviđač 6/6, Krivaja 3/2.