FOTO/VIDEO   HŽRK Zrinjski-ŽRK Krivaja 30:22

Na kraju su Plemkinje slavile 30:22, ali su gošće veći dio susreta imale prednost. Utakmici je nazočilo jedva nekih stotinjak gledatelj pravih prijatelja Zrinjskog, koji su u dvorani uvijek bez obzira na ime protivnika. Utakmica je počela loše po Zrinjski, i gošće su preuzele vodstvo koje je u 20. minuti iznosilo 5:10. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 10:13.

U drugom dijelu kao da su na parket izašle neke druge ekipe. Ubrzo su Plemkinje poravnale na 16:16, i nakon toga gošće nisu imale nikakve šanse. Što se utakmica približavala kraju, to su Plemkinje povećavale prednost za konačnih 30:22 i uspješan početak sezone za HŽRK Zrinjski,
Kod Zrinjskog su se istakli Prusina sa 6, Kekić i Marić sa po 5, te Prguda i Mlakić sa po 4 pogotka. Kod gošći bolja od ostalih bila je Zvekić sa 8 pogodaka.