FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Ilidža 27:19

Tijekom cijelog susreta rukometašice Zrinjskog su bile bolji protivnik, i Plemkinje su odmah na početku došle do vodstva koje nisu ispuštale do samog kraja utakmice. Na poluvremenu je rezultat glasio 13:10.

Dominacija Zrinjskog nastavila se i u drugom dijelu, a trenerica Papak prigodu je dala i igračicama sa manjom minutažom. Na kraju sasvim sigurna i zaslužena pobjeda 27:19, ostvarena bez ponajbolje igračice Prusine koja večeras nije nastupila.

Najbolje u Zrinjskom bile su Mlakić sa 7 i Vrančić sa 6 pogodaka, dok je kod gošći najbolja bila Mujagić sa 13 postignutih golova.

HŽR Zrinjski: Pandža, Rozić 3, Marić 2, Kolobara 2, Sulejmanagić 1, Ristić 2, Prusina, Boras 1, Prguda, Pažin, Mlakić 7, Tambić 1, Vrančić 6, Mišetić.

ŽRK Ilidža: Trogrlić, Mihajlović 1, Pavlović 1, Arfadžan 2, Hadžiselimović 2, Mirvić, Mujagić 13, I. Škaljić, Omerović, Imširović, N. Škaljić, Merdžanić.