HŽRK Grude Autoherc - HŽRK Katarina Mostar 27:17

Početak utakmice obilježila je vidljiva trema i nervoza domaćih igračica, što je rezultiralo s nekoliko tehničkih pogrešaka, te nekoliko promašenih čistih prigoda za gol.

Posljedica takve igre bio je rezultat u 15-oj minuta prvog poluvremena 1:6, u koristi ekipe HŽRK Katarina Mostar. Ubrzo nakon toga, trenerica domaćih Zlata Zubac, zatražila je minutu odmora, nakon čega su Gruđanke počele sa svojom igrom, te su do kraja prvog poluvremena preokrenule rezultat i povele sa 11:9.

Drugo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji grudskih rukometašica. Zaigrale su brzo i lepršavo u napadu i čvrsto u obrani, tako da njihova pobjeda niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da gošće na vratima nisu imale odličnu Anicu Gudelj.

Oko 150 gledatelja, u gradskoj športskoj dvorani u Grudama, neprekidno je bodrilo svoje cure koje su im na najljepši način uzvratile.

Na kraju je na rukama svojih igračica završila trenerica Zlata Zubac, a cure su nakon toga gledatelje počastile svojim poznatim upijačem.

Sljedećeg vikenda Gruđanke putuje u Brčko, gdje će se sastati s tamošnjim premijerligašom, ekipom Jedinstva.