HRK Katarina - ŽRK Ljubuški 26:25 [16:12]

Inače, sami susret bolje otvaraju domaće i već u 11. minuti susreta prave značajniju razliku od pet zgoditaka prednosti. Semafor je pokazivao 8:3 za mostarsku ekipu. To je ujedno i bila najveća prednost mostarki u ovom susretu, koju je Katarina također dosegal u 24. minuti utakmice. Na odmor se otišlo rezultatom 16:12 za domaće.

U drugom poluvremenu nešto raznovrsnija igra Ljubuškog i u 43. minuti utakmice gošće dolaze na zaostatak od dva zgoditka razlike. Do 52. minute igra se uglavnom zgoditak za zgoditak i tada domaće prave seriju od 3:1, te se činilo da je susret riješen u korist Katarine.

Međutim, u posljednje 4. minute meča gošće prave seriju 3:0 i imaju posljednji napad koji ne koriste za zaslužen bod iz Mostara.

Kod domaćih Mikulić i Knezović s po šest zgoditaka, dok je kod Ljubuškog Tolić bila izvrsna s postignutih 11 zgoditaka. Za Ljubuški još su zgoditka postigle Bebić 2, Vrdoljak 4, Mišetić 1, K. Pavlović 4, Kolak 1 i Nosić 2.

Idući susret igračice Ljubuškog igraju narednog vikenda kao gošće u Tuzli protiv ekipe Jedinstva.