HRK ''Čapljina'' - RK ''Iskra'' 51:25

Krajnji rezultat je iznosio čak 51:25  (25:13). Utakmicu bolje otvaraju gosti iz Stoca i održavaju vodstvo prvih nekoliko minuta, no ubrzo konce igre u svoje ruke preuzimaju domaći rukometaši, koji ostvaruju rezultat od 13:6. Tu razliku su održavali do kraja prvog poluvremena, koje završava rezultatom 25:13.

U drugom poluvremenu opet dobra igra domaćina, koji samo povećavaju svoju prednost, koja je na kraju iznosila +26.

Najefikasniji u redovima Čapljine bio je Bule sa 12 pogodaka. Dobar posao odradili su i golmani koji su zajedno skupili 25 obrana.

U idućem kolu Čapljinu očekuje jako teško gostovanje u Mostaru, gdje će se sastati sa ekipom HRK ''Zrinjski''.