FOTO  HMRK Zrinjski-RK Maglaj 27:22

HMRK Zrinjski, RK Maglaj
Večeras su rukometaši HMRK Zrinjski na svom parketu dočekali momčad RK Maglaj. Utakmica je to koja je bila izuzetno važna za obije ekipe, jer pobjeda bilo koje od momčadi istu dovodi puno bliže cilju.

Uoči ove utakmice momčadi su bile bodovno poravnate, i to je jamčilo dobru utakmicu. U prvom dijelu prvenstva Maglaj je na svom parketu slavio rezultatom 28:25.

Utakmica je privukla oko 350 navijača. Zrinjski je dobro otvorio utakmicu. Plemići su imali prednost tijekom cujelog prvog dijela. Na odmor se otišlo rezultatom 14:10.

I u drugom dijelu Zrinjski je kontrolirao igru i rezultat. Plemići si stalno imali po nekoliko goloba prednosti. U 46 minuti Plemići imaju dva igrača manje, ali gosti ni to ne koriste. U zadnjih 10 minuta ulazi se rezultatom 23:19. Do kraja nije bilo neizvjesnosti i zaslužena pobjeda Zrinjskog 27:22.