FOTO  HMRK Zrinjski-RK Konjuh 33-30 (16:14)

HMRK Zrinjski, RK Konjuh

HMRK Zrinjski-RK Konjuh 33-30 (16:14)

Utakmica je počela sa dva sata zakašnjenja, jer su gosti kasnili zbog problema u prometu. Na tribinama se okupilo oko 350 gledatelja koji su imali strpnjenja sačekati početak utakmice.

Plemići su ušli u utakmicu riješeni da dođu do pobjede, a gosti nisu došli s bijelom zastavom u Mostar.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 16:14 u korist Plemića. Gosti ulaze bolje u drugi dio, te u jednom momentu doalze i do prednosti , a u 37 minuti dolazi do poravnnanja 19:19. Plemići pokušavaju agresivnom igrom i brzim napadima parirati gotujućoj ekipi i u  toj nakani uspjevaju, 41.minuta susreta Plemići imaju dva zgoditka razlike 23:21 .Plemići uspjevaju u svim svojim nakanama  u potpunosti kontroliraju susret i u 48. minuti susreta na semaforu je bilo 28:23 u njihovu korist. Gostujuća  ekipa pokušava na sve načine ali im ne uspjeva ugroziti prednost Plemića 52.minuta rezultat je glasio 31:27 u korist domaće ekipe.

Utakmica završava pobjedom Plemića 33-30 koji sa novim bodovima idu prema gornjem dijelu ljestvice.

Plemiće je do pobjede vodio Bošković s 11 pogodaka, Kožulj je dodao 5, Džeba, Pavlović i Marić po 4, Mandarić 3, te Perić i Babić po 1.

Kod gostiju Smajić je dao 9, a Sakić 5 pogodaka.