FOTO  HMRK Zrinjski - RK Konjuh 25:26 (12-16)

Utakmicu na Bijelom Brijegu došlo je odgledati oko 100 gledatelja.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i držali sve konce igre u prvom poluvremenu. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 12-16. U drugom poluvremenu Plemići igraju puno bolje i dolaze do prednosti. Ipak neisvjesna završnica pripada gostima koji su pametnije iskoristili igrača više na terenu.

Najučinkovitiji igrač kod Zrinjskog bio je Perić sa 6 golova, dok je kod gostiju Smajić postigao 8 golova.

HMRK Zrinjski - RK Konjuh 25:26 (12-16)

HMRK Zrinjski: Granić, Čutura, Jurković, Dominiković (1), Ćorić, Perić (6), Delić (1), Anđelić, Zadro(4), Paradžik, Bošnjak, Džeba(2), Puljić, Mandarić(5), Herceg(6), Pehar. Trener: Zoran Dokić.

RK Konjuh: Kamberović, Pejkušić, Hadžiomerivoić(2), Muhić, Memić(2), Suhonjić(4), Veselčić, Husić(2), Zildžić(2), Smajić(8), Begić(6), Peharić, Suljanjić. Trener: Emir Junuzović.