Gruđanke uvjerljivo pobijedile, Nikolina Čutura najbolja na utakmici

HZRK Grude, HŽRK Grude Autoherc, HŽRK Grude Autoherc, HZRK Grude, HZRK Grude, HŽRK Grude Autoherc, HZRK Grude, HŽRK Grude Autoherc, Mehmed Baždarević , HZRK Grude, HZRK Grude, HZRK Grude, HŽRK Grude Autoherc, ŽRK Izviđač, HZRK Grude, Nikolina Čutura
Od samog početka utakmice protiv ŽRK Dubica aktualne prvakinje BiH su domaćinima dale do znanja da su došle po novu pobjedu i bodove. Gruđanke su u prvih 7 minuta imale 1:8 i bilo je odmah jasno da će se u Grude vratiti s pjesmom.

Na poluvremenu već su vodile 11:19. Nastavak utakmice donio je održavanje prednosti pa su igračice iz dvorane Bili Brig na kraju rutinski slavile s 24:33.

Najboljom igračicom HŽRK Grude u ovoj utakmici proglašena je Nikolina Čutura, koja je postigla 9 pogodaka u pobjedi.