Gruđanke svladale Krivaju u prvom kolu Premijer lige BiH

HŽRK Grude Autoherc, HZRK Grude
Prvo poluvrijeme utakmice proteklo je u izjednačenoj igri. Igrao se pogodak za pogotkom na jednoj i na drugoj strani, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 15:14 za domaću ekipu. U drugom poluvremenu domaće igračice zaigrale su dosta bolje u obrani, efikasnije u napadu, nakon čega su povećale prednost na pet, a sredinom poluvremena na 10 pogodaka. Rezultat na kraju utakmice, 38:26, realno pokazuje razliku u kvalitete ove dvije ekipe, kazali su iz HŽRK Grude.

HŽRK „Grude" Grude
Ana Križanac, Anđela Milas, Amanda Marić 5, Nikolina Čutura 10(3), Ana Nikić, Ana Vrančić 5, Gabriela Gudelj 10, Matea Bandić, Andrea Prusina 2, Martina Kraljević 4, Klara Mikulić 1, Anita Azinović 1, Tina Bandić, Anđela Boras, Ana Kondža
Trener: Zlata Zubac
Sedmerci: 3(3)
Isključenja: 10 min

ŽRK Krivaja Zavidovići
Bogdana Sekulić, Amela Džakmić, Dragana Kukić, Ernada Merdanović 8(3), Adnana Latifović 1, Jasmina Selmanović 6, Ilma Mehanović, Majda Mujanović, Ajna Mačak 3, Anita Drinić, Dajna Hodžić, Amina Bajrić, Lejla Musić, Jelena Stanković 6, Sara Bašić 3
Trener: Adnana Bašić
Isključenja: 6 min

U idućem kolu ekipa HŽRK Grude gostuje u Trebinju protiv novog premijerligaša, ekipe Leotara.