FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Borac 26:28

Bila je to utakmica najboljih ženskih rukometnih ekipa u BiH koja je na kraju pripala gošćama, a da je bilo drugačije ne bi bilo nepošteno. Prvi dio Plemkinje su kontrolirale igru i rezultat na radost oko 400 gledatelja. Imale su rukometašice Zrinjskog i vodstvo od 11:8, a nakon toga par sudačkih odluka okrenuo je utakmicu na mlin gošći. Uz sudački vjetar u leđa gošće su do poluvremena poravnale rezultat na 13:13.

U drugom dijelu gledali smo izjednačenu igru sve do 45 minute kada gošće uspijevaju otići na dva gola razlike. Plemkinje se do kraja pokušale učiniti utakmicu zanimljivom i neizvjesnom, i to im je uspjelo za rukom sve do zadnje minute. Za preokret ipak nije bilo snage, a i u drugom dijelu suci su uspjeli nekoliko puta isprovocirati nazočne gledatelje odlukama na štetu Zrinjskog.  U 42. minutu suci su isključili i vratarku Zrinjskog Pandžu, i to je bio jedan od psiholoških momenta koji je potresao rukometašice Zrinjskog. Na kraju rezultat 26:28 i pobjeda gošćama koje se ni same ne sjećaju kada su izgubile utakmicu, a večeras su bile blizu poraza. Kod Zrinjskog bolje od ostalih bile su Prusina i Mlakić sa po osam pogodaka, a kod gošći vrijedi istaći Prusinu sa devet pogodaka.