FOTO  HŽRK Zrinjski-HRK Katarina 29:21

HŽRK Zrinjski, HRK Katarina

Od prve minute Plemkinje su zaigrale agresivno, te su brzo stekle prednost od 3:0. Nakon toga rukometašice Katarine hvataju priključak, ali ni u jednom trenutku nisu uspjele dovesti utakmicu u neizvjesnost. Na poluvrijeme se ide rezultatom 16:10.

Drugi dio bio je sličan prvom, a Plemkinje su u nekoliko navrata imale i deset pogodaka prednosti. Na kraju sasvim zaslužena pobjeda rukometašica Zrinjskog koje u proljetnom dijelu imaju sve pobjede u prvenstvu.

Igračica utakmice je Andrea Prusina koja je postigla 13 pogodaka. Kod Zrinjskog još su se istakle Mlakić, Prguda i Karačić koje su postigle po 4 pogotka. Kod Katarine je najefikasnija bila I. Vrančić sa 6, dok je A. Vrančić  postigla 4 pogotka.

HŽRK Zrinjski: Pandža, I. Čuljak, G. Marić 1, Kolobara 1, Karačić 4, Ristić, Knezović, Prusina 13, A. Marić 1, Prguda 4, Glibić, Mlakić 4.

HRK Katarina: Čobanović 3, Bilić, Milišić 1, I. Andačić 6, A. Vrančić 4, Mičijević 1, Kekić 3, Knezović 2, Mikulić, Jovanović, M. Vrančić, Pažin, Zovko 1, I. Marić i Čarapina.