"Banja Luka Kup 2011.": RK Borac m:tel - HRK Izviđač Mi Grupa 29:27 (16:13)

HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, rukomet, HRK Izviđač, RK Vardar, Zdenko Grbavac, rk borac, HRK Izviđač, HRK Izviđač, turnir, Ljubuški, HRK Izviđač, HMRK Zrinjski, HRK Izviđač, rk borac, seha liga, HRK Izviđač, RK Vardar, seha liga, HRK Izviđač, rk nexe, seha liga, HRK Izviđač, pripreme, takmičenje, HRK Izviđač, seha liga, RK Vardar
Tijekom prvog poluvremena nešto bolju igru prikazali su rukometaši Borca tako da su na odmor otišli sa tri gola prednosti. Drugo poluvrijeme počelo je u znaku "Skauta". U prvih petnaestak minuta nastavka, rukometaši Izviđača su napravili preokret i stekli rezultatsku prednost od dva pogotka, u 45. minuti bilo je 23:21 za "Skaute".
Ipak, ostao je dojam da su u završnici sudci očito "navlačili" za domaćina i pitanje je tko bi izišao kao pobjednik, iz ovoga meča, da je suđenje bilo objektivnije. No, i pored poraza treba istaći dobru igru "Skauta", osobito u drugom poluvremenu.

Matić sa osam i Malinović sa šest pogodaka bili su najefikasniji u redovima Izviđača, dok su kod Borca najviše pogodaka postigli Karačić i Sabljić po šest.

Banja Luka, 24.08.2011. godine.

Sportska dvorana "Borik". Gledatelja 200.

Suci: Bogdanić i Petrović.

Nadzornik: Dušan Popović.

RK Borac m:tel: Blažević (18 obrana, 2 sedmerca), Ljubišić, Haseljić, Radulović, Sabljić 6, Panić, Tešić, Stojanović 3, Mikić 1, Mandić 1, Šubara, Obradović 5, Karačić 6, Trivundža 2, Ćelić, Đukić 5, Vranješ.

Trener: Dragan Marković.

HRK IZVIĐAČ Mi GRUPA: Tolić (7 obrana), B. Burić (10 obrana, 1 sedmerac), Kordić 2, Grbavac 2, Bošnjak, Zeljić, Matić 8, Boras 1, Delić 1, Miličević, Milas 1, Malinović 6, Ilić 1, Ereš, S. Burić 3, Vegar 1, Džeba 1.

Trener: Zdenko Grbavac.

Sedmerci: Borac m:tel 5/4 Izviđač 4/1.

Isključenja: Borac m:tel 4, Izviđač 10 minuta.

Izvor :izvidjac.com