Amaya Sport San Antonio - HRK Izviđač Mi GRUPA 36:29 (18:16)

U drugom poluvremenu, rukometaši Amaya Sport San Antonia upjeli su prednost od dva gola povećati na sedam tako da je susret završen s konačnih 36:29 za Španjolce.

U ekipi Izviđača najviše pogodaka postigli su: Ilić 7, Herceg 5, Burić i Zeljić po 4.

Nakon svih nedaća koje su zadesile rukometaše Izviđača i turbulentnih događaja proteklih dana, poraz od sedam golova razlike protiv renomiranog protivnika može se prihvatiti kao povoljan.

Mada, gledajući kretanje rezultata u prvih 40 minuta ostaje dojam da je rezultat mogao biti i povoljniji. Ipak, ostaje nam da u sljedeću subotu vidimo, kada se u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom igra uzvratni susret, mogu li "skauti" ovaj zaostatak nadoknaditi. Čini se da uz pomoć svoje publike i ako zdravstveni bilten bude povoljan "skauti" nisu bez šansi.

Amaya Sport San Antonio - HRK Izviđač Mi grupa 36:29 (18:16)