ŽOK Mostar-ŽOK Vogošća 0:3

ok mostar, odbojka, Maja Jonjić, ok mostar, ok goražde, ŽOK Mostar, odbojka, ŽOK Mostar, OK Vitez, ŽOK Mostar, ŽOK Čapljina, ŽOK Mostar, OK Gračanica, ŽOK Mostar, ŽUOK Student, ŽOK Mostar, ŽOK Bosna

Utakmica se igrala u dvorani Južni logor pred oko pedesetak gledatelja. Prvi set gošće su bile superiorne i dobile ga rezultatom 10:25. Drugi i treći set bili su puno zanimljiviji, te su pobjednika odlučile nijanse. Nažalost po odbojkašice Mostara gošće su bile sretnije, te su sa 25:27 i 24:26 riješile susret u svoju korist.

ŽOK Mostar - ŽOK Vogošća 0:3 (10:25 25:27 24:26)

Odbojkašice Mostara rade u nemogućim uvjetima, te je uspjeh i samo natjecanje u Super ligi. Sa samo malo dobre volje nadležnih koji bi mogli pomoći ovom vrijednom kolektivu sasvim sigurno bi došli bolji rezultati i pobjede.

U slijedećem 3. kolu odbojkašice Mostara u subotu gostuju u Vitezu kod OK Vitez.