FOTO  Velika pobjeda Plemića: KMF Tango - HFC Zrinjski 3:9

KMF Tango - HFC Zrinjski

Nije baš sjajno krenulo za ekipu iz Mostara. Domaćin je poveo preko Čapića (1:0). Ipak, Mostarci kreću dosta bolje i okreću rezultat u svoju korist. U 5. minuti utakmice za poravnanje (1:1) pogađa Bošković koji je strijelac i za 1:2 u 6. minuti utakmice.

Za 1:3 pogađa Livaja u 9. minuti utakmice, da bi na 1:4 povisio u 16. minuti utakmice Suton. Sa rezultatom 1:4 za Zrinjski odlazi se na odmor.

U 24. minuti Zrinjski nastavlja silovito te na 1:5 povisuje Vlaho. U 28. minuti Sesar pogađa za 1:6, a na 1:7 povisuje isti igrač u 32. minuti utakmice.

Rezultat smanjuje Milošević koji u 35. minuti pogađa za 2:7. Na 2:8 povisuje Suton u 39. minuti, da bi u istoj minuti za domaćina pogodio Čatić.

Konačni rezultat ove utakmice glasi 3:9 za HFC Zrinjski, a posljednji pogodak na utakmici postiže Suton u 40. minuti.

Odlične rezultate u prijateljskim utakmicama postigli su i "akademci" ovog kluba:

- U8 FA HFC Zrinjski - Mali Most 7:1

- U10 FA HFC Zrinjski - NK Mostar 0:0 P(5:4)

- U15 FA HFC Zrinjski - FC Ljubuški 10:4

- U19 FA HFC Zrinjski - FC Ljubuški 2:2