FOTO  SOK Mostar-ŽOK Novi Grad 3:1 (25-14,20-25,25-11,25-8)

SOK Mostar-Novi grad
Večeras  u dvorani na Bijelom Brijegu odbojkašice SOK Mostara dočekali su gošće ŽOK Novi Grad.

Utakmicu je pratilo oko 200 gledatelja nazočivši su još jednoj kvalitetnoj odbojkaškoj predstavi.

Prvi set je završio rezultatom 25-14 u korist domaće ekipe,drugi set je nešto sretnijom i spretnijom igrom pripao gošćama iz Sarajeva 20-25 .U trećem setu ponovno domaće odbojkašice grade izvrsno svoju igru i na semaforu je stojalo 12-4 za domaće odbojkašice.Na kraju osjetno boljom igrom doamaće odbojkašice osvajaju nadmoćno treći set rezultatom 25-11 .U četvrtom setu dominacija domaćih odbojkašica se nastavlja a na semaforu prednost domaćih odbojkašica  iznosila je 16-7.Sigurnom igrom domaće odbojkašice privode kraj meča u svoju korist rezultat na semaforu  21-8 i na kraju domaće odbojkašice dobivaju glatko i sigurno četvrti set  25-8 i  imaju još jedan prvenstveni trijumf.

SOK Mostar-ŽOK Novi Grad 3:1 (25-14,20-25,25-11,25-8)

Obje ekipe  pokazale su kvalitetnu igru s tim da domaće odbojkašice boljom organizacijom igre u bloku te napadu i veoma dobrim servisima uspjevaju glatko pobjediti gošće iz Sarajeva.

Na kraju zaslužena pobjeda odbojkašica Mostara rezultatom: 3-1(25-14,20-25,25-11,25-8)