FOTO  SOK Mostar - ŽOK Modriča 2:3

SOK Mostar, odbojka

Utakmica je kasnila više od pola sata jer linijski suci nisu došli na vrijeme, a razlog tome je što je netko iz saveza iste suce delegirao na ovoj utakmici i na onoj koja se igrala u Širokom Brijegu dva sata ranije.

Prvi set pripao je Mostarkama rezultatom 25:23, a u drugom su slavile gošće sa rezultatom 17:25. Treći set pripao je SOK Mostar rezultatom 25:21. Četvrti set pripao je gošćama 22:25, da bi se u posljednjem odlučujućem setu uspješnije bile gošće koje su u uzbudljivoj završnici slavile 13:15.

U posljednjem kolu SOK Mostar gostuje kod  OK He na Drini i studenticama je nužna pobjeda za opstanak u društvu najboljih. Svojim igrama SOK Mostar je zaslužio opstanak i iskreno se nadamo da ćemo i slijedeće sezone u Mostaru gledati premijerligašku žensku odbojku.