FOTO  SOK Mostar-OK Goražde 2:3

sok mostar-ok goražde

Nakon maratonske igre u pet setova više sreće imale su gošće koje su na kraju slavile rezultatom 2:3. Gošće su imale prednost 1:0 i 2:1 u setovima, ali su to odbojkašice Mostara uz pomoć publike stizale i poravnale na 2:2. U zadnjem seti odlučila je jedna lopta i gošće su slavile 13:15 za konačnih 2:3.

Prvi set Goražde je dobilo rezultatom 25:23, da bi u drugom  Mostar slavio s 25:19. Goražde osvaja  treći seta s 25:21, a odbojkašice Mostara poravnaju na 2:2 osvajanjem četvrtog seta s 25:21. U posljednjem setu gošće imaju više sreće i sretno i spretno dolaze do 15:13.

SOK Mostar je tako osvojio bod u večerašnjoj utakmici, ali to nažalost neće biti dovoljno za plasman u doigravanje, ali odbojkašicama Mostara svakako treba čestiti na svemu što su pružile u ovoj sezoni.