FOTO Održane Radničke sportske igre djelatnika EP HZ HB u Orašju | Hercegovina.Info

FOTO  Održane Radničke sportske igre djelatnika EP HZ HB u Orašju

Radničke igre EP HZHB
U igrama je učestvovalo preko dvije stotine natjecatelja i natjecateljki, a sve je završilo velikom feštom, te dodjelom pokala i diploma najuspješnijim.

Muškarci su se natjecali u malom nogometu, stonom tenisu i šahu, dok su žene snage odmjerile u boćanju, potezanju konopa i pikadu.

Rezultati sa XVI športskih igara koje su održane u Orašju, postignuti su slijedeći rezultati:

1.Natjecanje žena u boćanju: prvo mjesto je osvojila ekipa SBŽ 2. Ivanka Banjac, Lucija Jurišić, Diana Ćorić i iz ekipe Prijenos Zdrenka Cvitanović
Drugo mjesto je osvojila ekipa PŽ , u sastavu: Zdravka Džoić, Slavica Vincetić, Katica Tomić i Mirsada Čaušević.
Treće mjesto je osvojila kombinirana ekipa iz HNŽ 2, ZHŽ 2 i iz CHE Čapljina u sastavu: Andrijana Stipanović, Katica Boban, Ana Zelić i Svjetlana Krešić.

2.Natjecanje žena u pikadu: prvo mjesto je osvojila Ivanka Banjac iz ekipe SBŽ 2. drugo mjesto je osvojila Zdravka Džoić iz ekipe PŽ.
treće mjesto je osvojila Marijana Prgomet iz ekipe PŽ.

3. Natjecanje žena u stolnom tenisu nije održano.

4.Natjecanje žena u potezanju konopa: prvo mjesto je osvojila ekipa PŽ u sastavu: Slavica Vincetić, Zdravka Džoić, Marijana Prgomet, Katica Tomić, Mirsada Čaušević i iz ekipe HNŽ 2. Andrijana Stipanović.
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz SBŽ u sastavu: Lucija Kovač, Lucija Jurišić, Dijana Ćorić, Ivanka Banjac, Marica Topić i iz ekipe CHE Čapljina Svjetlana Krešić.

5. Natjecanje muških u šahu: prvo mjesto je osvojio Mijo Kuraja iz ekipe HE Rama.
Drugo mjesto je osvojio Stanko Dadić iz ekipe CHE Čapljina.
Treće mjesto je osvojio Ilija Damjanović iz ekipe PŽ.

6. Natjecanje muških u stolnom tenisu: prvo mjesto je osvojio Igor Lacić iz ekipe HE Jajce.
Drugo mjesto je osvojio Alojz Radoš iz ekipe HNŽ 2.
Treće mjesto je osvojio Ivo Čerkez iz ekipe HE Mostar i Mostarsko blato.

7. Natjecanje muških u malom nogometu: prvo mjesto je osvojila ekipa iz HE Mostar i Mostarsko blato.
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz HBŽ 1.
Treće Mjesto je osvojila ekipa iz HNŽ 1.

Najbolji strijelac u molom nogometu je Josip Raspudić iz ekipe HNŽ 1. sa postignutih 15 golova.
Najbolji igrač na turniru je Dalibor Šunjić iz ekipe HE Mostar i Mostarsko blato.
Najbolji vratar je Miroslav Ištuk iz ekipe HBŽ 1.
Fer pley je proglašena ekipa iz SBŽ 1.

Prigodne zahvalnice je dobilo 5 ekipa iz HE Rame, HE Čapljine, HE Jajce, PŽ,i iz HBŽ koje su dana 19.09.2015. godine pripremale ručak na otvorenom.

Ovogodišnje XVI Športske igre su protekle bez zabilježenih problema u fer natjecanju na športskim terenima i u pozitivnom ozračju i druženju radnih kolega iz svih općina i organizacijskih cjelina na kojima djeluje JP EP HZHB d.d. Mostar i Prijenos Mostar.

Dio atmosfere sa igara pogledajte u našoj foto GALERIJI

HERCEGOVINA.info