​Kompletan raspored Lige MZ Grada Mostara, finale 18. kolovoza

Liga mjesnih zajednica
Liga mjesnih zajednica
Skupina A: Rodoč 2, Žito, Goranci, Bijeli Brijeg i Miljkovići
Skupina B: Balinovac, Rudnik, Ulog, Ilići, Ortiješ
Skupina C: Rodoč 1, Cim, Orlac, Polog, Rondo
Skupina D: Kruševo, Avenija, Bijelo Polje, Jasenica, Gnojnice

U skupini A kod juniora su: Kruševo, Rudnik, Ilići, Raštani, Podhum i Polog, a u skupini B Rodoč, Jasenica, Orlac, Bijeli Brijeg, Rondo i Miljkovići.

Raspored za petak 22. srpnja:
19:30 Rudnik - Podhum (U-18)
20:15 Miljkovići - Goranci
21:15 Svečano otvaranje Lige MZ Grada Mostara
21:30 Rodoč 2 - Žito
22:30 Ortiješ - Ulog

Subota, 23. srpnja
18:15 Polog - Raštani (U-18)
19:00 Podhum - Ilići (U-18)
19:45 Kruševo - Rudnik (U-18)
20:30 Rodoč - Miljkovići (U-18)
21:15 Jasenica - Rondo (U-18)
22:00 Orlac - Bijeli Brijeg (U-18)

Ponedjeljak, 25. srpnja
19:45 Ilići - Raštani (U-18)
20:30 Polog - Cim
21:30 Balinovac - Rudnik
22:30 Rodoč 1 - Orlac

Utorak, 26. srpnja
19:45 Kruševo - Polog (U-18)
20:30 Gnojnice - Bijelo Polje
21:30 Kruševo - Avenija
22:30 Žito - Miljkovići

Srijeda, 27. srpnja
19:45 Miljkovići - Bijeli Brijeg (U-18)
20:30 Goranci - Bijeli Brijeg
21:30 Rudnik - Ortiješ
22:30 Ulog - Ilići

Četvrtak, 28.srpnja
19:45 Rondo - Orlac (U-18)
20:30 Orlac - Polog
21:30 Cim - Rondo
22:30 Avenija - Gnojnice

Petak, 29.srpnja
19:45 Rodoč - Jasenica (U-18)
20:30 Bijelo Polje - Jasenica
21:30 Goranci - Rodoč 2
22:30 Bijeli Brijeg - Miljkovići

Subota, 30. srpnja
18:15 Miljkovići - Rondo (U-18)
19:00 Rodoč - Bijeli Brijeg (U-18)
19:45 Jasenica - Orlac (U-18)
20:30 Polog - Podhum
21:15 Kruševo - Raštani
22:00 Rudnik - Ilići

Ponedjeljak, 01. kolovoza
19:45 Rudnik - Polog (U-18)
20:30 Ulog - Balinovac
21:30 Ilići - Ortiješ
22:30 Cim - Rodoč 1

Utorak, 02. kolovoza
19:45 Raštani - Podhum
20:30 Rondo - Polog
21:30 Bijelo Polje - Kruševo
22:30 Jasenica - Gnojnice

Srijeda, 03. kolovoza
19:45 Ilići - Kruševo (U-18)
20:30 Rodoč 2 - Bijeli Brijeg
21:30 Žito - Goranci
22:30 Balinovac - Ilići

Četvrtak, 04. kolovoza
19:45 Bijeli Brijeg - Rondo (U-18)
20:30 Rudnik - Ulog
21:30 Rodoč 1 - Rondo
22:30 Orlac - Cim

Petak, 05. kolovoza
19:45 Jasenica - Miljkovići (U-18)
20.30 Kruševo - Jasenica
21:30 Avenija - Bijelo Polje
22:30 Bijeli Brijeg - Žito

Subota, 06. kolovoza
18:15 Rudnik - Raštani (U-18)
19:00 Ilići - Polog (u-18)
19:45 Kruševo - Podhum (U-18)
20:30 Rodoč - Rondo (U-18)
21:15 Jasenica - Bijeli Brijeg
22:00 Miljkovići - Orlac

Ponedjeljak, 08. kolovoza
19:45 Orlac - Rodoč (U-18)
20:30 Miljkovići - Rodoč 2
21:30 Ilići - Rudnik
22:30 Ortiješ - Balinovac

Utorak, 09. kolovoza
19:30 Rondo - Orlac
20:30 Polog - Rodoč 1
21:30 Jasenica - Avenija
22:30 Gnojnice - Kruševo

Srijeda, 10. kolovoza - osmina finala
19:30 A2 - B3
20:30 A1 - B4
21:30 B1 - A4
22:30 B2 - A3

Četvrtak, 11. kolovoza - osmina finala
19:30 C2 - D3
20:30 C1 - D4
21:30 D1 - C4
22:30 D2 - C3

Petak, 12. kolovoza - četvrtfinale juniori
19:30 A2 - B3 (1)
20:30 A1 - B4 (2)
21:30 B1 - A4 (3)
22:30 B2 - A3 (4)

Utorak, 16. kolovoza, četvrtfinale:
19:30 Pobjednik A1-B4 - Pobjednik C2-D3 (X)
20:30 Pobjednik D1-C4 - Pobjednik A3-B2 (Y)
21:30 Pobjednik A2-B3 - Pobjednik D4-C1 (W)
22:30 Pobjednik D2-C3 - Pobjednik A4-B1 (Z)

Srijeda, 17. kolovoza, polufinale senor i junior
19:30 Pobjednik 1 - pobjednik 3 (U-18)
20:30 Pobjednik 2 - Pobjednik 4 (U-18)
21:30 Pobjednik X - Pobjednik Y
22:30 Pobjednik W - Pobjednik Z

Četvrtak, 18. kolovoza
19:30 Utakmica za treće mjesto (U-18)
20:30 Utakmica za treće mjesto
21:30 Finale (U-18)
22:30 Finale