Hrvatski vaterpolisti slavili protiv Crne Gore

vaterpolo hrv
U trećoj četvrtini Hrvatska je imala i najveću prednost na utakmici, 5-3 no u tim trenucima nije uspjela slomiti suparnika. Crna Gora se vratila golovima Janovića i Ivovića i u posljednjih osam minuta ušlo se rezultatom 5-5. Kod vodstva 7-6 Hrvatska je zapucala dva zicera, što je kaznio Janović izjednačivši na 7-7.

Crna Gora je 45 sekundi prije kraja utakmice imala igrača više, a u zadnjem napadu je Luka Bukić postigao pogodak za hrvatsku pobjedu.

Sandro Sukno, Luka Lončar i Luka Bukić predvodili su hrvatsku vrstu sa po dva gola, a među strijelce su se upisali i Damir Burić i Maro Joković. U crnogorskim redovima najefikasniji su bili Darko Brguljan i Mladan Janović sa po dva gola, prenosi Hina.

HRVATSKA: Pavić, Burić 1, Petković , Lončar 2, Joković 1, Bukić 2, Macan, Bušlje , Sukno 2, Krapić, Šetka , Garcia, Bijač.
CRNA GORA: Šćepanović, Radić, Ivović 2, Radović, Janović 1, Dr.Brguljan 1, Klikovac, Petrović 1, Pasković, Da.Brguljan 2, Čučković, Mišić, Jokić.