Hirscheru treća sljemenska kruna, Zubčić 15., Ivica 18.

Marcel Hirscher
Doista nevjerojatno, pobijedio sam treći put zaredom i to je sjajno. Nevjerojatno je kako je staza dobro pripremljena, rekao je Hirscher.

Drugi je sa zaostatkom od 81 stotinke bio Nijemac Felix Neureuther, a treći Norvežanin Sebastian-Foss Solevaag (+1,04).

Najbolji hrvatski skijaš bio je Filip Zubčić, koji je zauzeo 15. mjesto sa zaostatkom od 3,10 sekundi, dok je Ivica Kostelić bio 18. sa zaostatkom od 4,15 sekundi.

Četiri Hrvata zapela u prvoj vožnji, dvojica izborila drugu

U prvoj vožnji sam puno riskirao, a sad u drugoj nisam toliko, no sve u svemu jako sam zadovoljan, prvi bodovi u slalomu, jako sam sretan. Publika je stvarno fenomenalna, najbolja na svijetu, čuju se od starta do cilja. Fenomenalno, jako sam sretan, uspio sam prvi put ući među 30 u slalomu. Možda sam trebao na livadi više riskirati, ali eto, rekao je Zubčić.

Moram biti zadovoljan. Nadam se da ovo nije moj zadnji nastup ovdje. Da se radi samo o publici, vratio bih se ovdje. Borba je rutina u našoj obitelji, mi ne odustajemo, rekao je Ivica Kostelić.