Hercegovac završio sezonu uvjerljivim osvajanjem turnira u Vitezu

Judo, hercegovac, Vitez

Judo klub Hercegovac ovog je vikenda sudjelovao na Božićnom turniru u Vitezu.
Na turniru se natjecalo oko 500 natjecatelja iz 50 judo klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Hercegovac se sa ovog turnira vratio sa 13 zlatnih, 11 srebrenih i 9 brončanih medalja, te osvojenih 10 pehara.

• David Pušić najbolji kadet

Zlatne medalje osvojili su: Petra Čuljak, Nera Prce, Lana Čović Stanić (i u duplom startu), Marko Čerkuč, Ivano Đinkić, Luka Bubalo, Ivana Buntić (i u duplom startu), Nina Grubišić Čabo, Domagoj Pušić, Mario Novak, Martino Prce

Srebra su osvojili: David Rosić, Vana Šarac, Petra Čuljak, Nina Grubišić Čabo, Gabriela Raič (i u duplom startu), Ivan Miličević, Petar Kožul (i u duplom startu), Ina Ravlić i David Senkić

Brončane medalje osvojili su: Lorena Vučić ( i u duplom startu), Dominik Senkić, Ina Ravlić, Martino Prce, Nera Prce, Mario Novak, Ljiljana Džeba, Rafael Šunjić.

Peta mjesta, korak do medalje osvojili su: Leon Andačić, Marija Kožul (i u duplom startu), Tomislav Brkić, Luka Bubalo, Vana Šarac, Andrej Epler, Ena Vidović i Ilan Okić.
Judo klub Hercegovac također su predstavljali i: Stjepan Raič, Matej Džidić, Erik Galić, Dragan Miletić i Rade Vranješ.

Zadnji tjedan u godini donosi pregršt aktivnosti za najstariji mostarki judo klub.
U četvrtak 19.12. najmlađi članovi rođeni 2013.god. i mlađi imati će međuklupsko natjecanje u spretnosti. U petak 20.12. njihove starije kolege, točnije njih 50-ak imati će polaganje za viši stupanj pred tročlanom komisijom. Oba ova događaja održati će se u prostorijama JK Hercegovac u Zagrebačkoj ulici, te su otvorenog tipa za roditelje i prijatelje. Zadnja aktivnost u godini već tradicionalno je proslava rođendana, ove godine 56-og. Ova svečanost održat će se u Hrvatskom domu Herceg Stjepan Kosača 23.12. u 19:00h. Ovom prilikom iz judo kluba Hercegovac pozivaju sve prijatelje da prisustvuju ovoj svečanosti. Nakon službenog programa održat će se dodjela paketića za svu djecu, te prigodni domjenak uz bogatu tombolu.

S ovim aktivnostima Hercegovac će završiti ovu i više nego uspješnu sezonu.

Nastavak aktivnosti planiran je već početkom siječnja 2020. godine.