Zvijezda 09 svladala nemoćni Zrinjski 2:0

HŠK Zrinjski - FK Zvijezda 09

HŠK Zrinjski danas je gostovao u Ugljeviku kod momčadi Zvijezda 09. Momčadi su nastupile u sastavima:

Zvijezda 09: Avramovć, Mehmedagić, Correira, Predragović, Đelmić, Babić, Stjepanović, Benović, Vojinović, Badji, Hairlahović.

Zrinjski: Brkić, Gojković, Čurjurić, Zlomislić, Kunić, Pezer, Barbarić, Barišić, Rugašević, Ibanez, Stanić.

Kao i obično Zrinjski je na početku imao posjed, ali do pogodka dolazi Zvijezda preko Đelmića u 14. minuti susreta. Pet minuta kasnije Zrinjski je mogao do poravnanja, ali Petar Kunić promašuje mrtvu šansu. Do odmora svoje šanse imali su i Zvijezda i Zrinjski, ali se rezultat nije mijenjao.

U drugom dijelu kod Zrinjskog ulazi Lendrić, a igru napušta Ragušević i očekivala se ofanziva Plemića. Od te ofanzive nije bilo ništa, Zrinjski jeste imao posjed, ali iz toga se nije izrodilo ništa. Mogli su domaći i do drugog pogotka, ali je Brkić spasio svoja vrata. U 84. minuti opet Đelmić pogađa vrata Brkića i rezultat je 2:0.

Do konca utakmice rezultat se nije mijenjao i Zrinjski je uspio izgubiti utakmicu od posljednje momčadi na ljestvici kojoj je ovo prva pobjeda u ovoj sezoni. Blijedi i anemični Zrinjski nije ni zaslužio ništa nego poraz.