Zrinjski ima aktivan rezultat za uzvrat

zrinjski-tre pennaea 4-1

Utakmica je počela odlično za Plemiće i u 14 minuti bilo je 0:1, a strijelac je Zadro. Vodstvo kao da je prepalo naše nogometaše koji su dozvolili domačinu da do poluvremena postigne 4 pogotka. Strijelci za domaće bili su Gislason, Absalonsen, Utaka i Andreasen.

Drugi dio također ne počinje dobro za Plemiće jer je u 59 minuti Utaka povisio na 5:1. Nakon toga Zrinjski se budi i prvo Žižović iz jedanaesterca smanjuje na 5:2, a zatim precizan je i Zadro za 5:3.

Do kraja utakmice imali su Plemići još nekoliko sjajnih prilika, ali rezultat je ostao 5:3.

Odense – Zrinjski 5:3 (4:1)

Strijelci: 0:1 (15.) Vlado Zadro, 1:1 (16.) Rurik Gislason, 2:1 (23.) Johan Absalonsen, 3:1 (31.) Peter Utaka, 4:1 (37.) Hans Henrik Andreasen, 5:1 (59.) Peter Utaka, 5:2 (65) Mladen Žižović, 5:3 (71) Vlado Zadro.

Odense: Carroll, Haland ( od 46. Helveg), Christensen, Ruud, Sorensen, Absalonsen, Andreasen, Gislason ( od 46. Hansen), Traore, Toft, Utaka.

Zrinjski: Melher, Šunjić, J. Aničić, Mirza Rizvanović ( od 63. Puljić), M. Aničić, Stjepanović, Sušić ( od 63. Pehar) Žižović, Zadro, Selimović, Dragičević.