VIDEO  Robbenu hat-trick, Olić i Müller zabili svaki po dva gola Hannoveru!

Nakratko im ga ja preuzeo Schalke ranijom subotnjom pobjedom nad Borussijom iz Mönchengladbacha (3-1).

Po dva su gola za bavarski sastav u njegovu najuvjerljivijemu ovosezonskom trijumfu zabili Ivica Olić (oba glavom) i Thomas Müller, dok je svoj prvi hat-trick u dresu bavarskog sastava upisao Arjen Robben, kojemu je za njegov treći a Bayernov sedmi gol na utakmici asistirao Danijel Pranjić. Hrvatski je veznjak u 69. minuti zamijenio Francka Riberyja.

I Olić je asistirao Robbenu, i to za njegov drugi a Bayernov šesti gol.

Nizozemac je ove sezone došao do brojke od 14 golova i najbolji je Bayernov strijelac. Müller i Olić su na deset postignutih golova, koliko na kontu ima i Mario Gomez.

Olić je napustio igru u 69. minuti. Umjesto njega ušao je upravo Gomez. Hrvatski napadač ove je sezone šest puta asistirao suigračima za gol.